Natura Lens Solüsyonları

DAHA DOĞAL, DAHA NEMLİ VE DAHA CANLI BAKAN GÖZLER!

İyi bir lens solüsyonunun dört temel fonsiyonu olan; temizlik, saklama, dezenfektasyon, ve proteinlerden arındırmanın yanısıra kullanıcılar hem daha fazla konfor hem daha fazla doğallık arıyor.

Doğallığı hayatının her alanında tercih edenler için özellikle ilgi çekici olan yeni bitki özlü lens solüsyonları, içerdiği doğal içerikler sayesinde kontak lensinizin bakımını yaparken gözlerinizin sağlığını da koruyor.

Silikon hidrojel ve hidrojel yumuşak kontak lenslerin protein çıkarma da dahil tüm günlük temizlik ve dezenfeksiyon ihtiyaçları için papatya ve güzellik otu (euphrasia) içeren hepsi bir arada bitkisel lens solüsyonu ile gözlerdeki doğallık hissi artıyor.

Yeni bitki özlü bu solüsyonlar, lensleri proteinlerden arındırıp içinde bulunan HPMC, EDTA ve PHMB sayesinde tüm dezenfeksiyon ve günlük temizlik ihtiyaçlarını karşılayarak, mantar enfeksiyonlarını önlemeye ve bakterilerden korumaya da katkı sağlıyor.

Daha nemli ve daha canlı bakan gözler

İçindeki papatya (matricaria chamomilla) ve göz otu (euphrasia) ekstrelerinin kontak lensin nemliliğine sağladığı doğal destek sayesinde göz kuruluğu, göz kızarıklığı veya göz yorgunluğundan kaçınan kullanıcılar için ekstra konfor sağlamaya yardımcı oluyor.

Papatya, yorgun gözleri dinlendirip göze nemlilik kazandırarak göz kuruluğunu gidermede etkili olurken; göz otu da, harici olarak göz ve göz kapağı bölgesindeki iltihaplanmalara  ya da kızarıklıklara karşı korumada etkili olduğu için lens kullanımında ekstra konfor sağlıyor.

Ayrıca bitki özlü ve doğal lens solüsyonları ile;

  • Euphrasia (göz otu) ve papatyanın göze yararı
  • Bitki özü içeriği sebebiyle rahatlatıcı etkisi
  • Lensin konforuna katkı
  • Göz dokusu için daha fazla esneklik sağlamaya ve göz dokularını güçlendirmeye katkı
  • Silikon Hidrojel ve bütün yumuşak kontak lenslerle uyumluluk

Bütün bu özellikler sayesinde göz otunun solüsyon içeriğinde bulunması da lens kullanımında ekstra konfor sağlar.

 

Cihan Medikal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şehit Polis Mutafa Yazıcı Sokak No:20   34810 Kavacık, İstanbul

Tel: 0 216 331 29 97                                 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.