Şanslı Burun

Şanslı Burun Gözlük Standı, yüz ifadesi inceleyenlerin görüşüne göre şans getirdiği düşünülen patates burun (patlıcan burun, palyaço burun) figüründen yola çıkılarak ve burnun gözlük taşıma fonksiyonu ele alınarak yaratılmıştır. Günlük hayata neşe katan ve dekorasyonu renklendiren bir aksesuardır. 

Şanslı Burun Gözlük Standı optik mağazalarda gözlük teşhirini sevimli bir hale getirerek vitrini canlandırırken, gözlük kullanıcılarını gülümsetir ve gözlüğün özelliklerini öne çıkararak onları denemeye motive eder. 

Gözlük kullananların karşılaştığı en büyük sorunlardan biri de kış aylarında soğuk ortamdan sıcak ortama geçişte gözlük camlarının buğulanmasıdır. Aniden ortaya çıkan ve önlenemeyen bu sorun gözlük kullananları çok büyük sıkıntıya sokmaktadır.

Buğulanma önleyici kuru bez Biomedics gözlük kullanıcılarının bu sıkıntısını gideriyor. Konforlu bir gözlük kullanımı sağlamak amacı ile sektörün hizmetine sunulan Biomedics cam bezi özellikle yağışlı günlerde işlevini yerine getirerek, gözlük kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlıyor.

Biomedics buğu önleyici kuru bezlerin satışa sunulması hem optik mağazalarda satılabilen ürün çeşidinin çoğalmasına hem de gözlük kullanıcılarının karşılaştığı önemli bir sorunun bu ürün sayesinde çözümlenmesine yarayarak sektöre çok büyük katkı sağlıyor.

Biomedics buğu önleyici kuru bez, içerisinde bulunan ve sağlığa zararlı hiçbir bileşim içermeyen kimyasallar ile ek bir sıvı veya spreye gerek kalmadan sadece gözlük camını silerek saatler boyu buğulanmadan konforlu bir kullanım sağlıyor.

Tek bir bezle 600 kullanım imkanı  olan Biomedics buğulanma önleyici kuru bez uzun süreler deforme olmadan kullanılabiliyor.

www.sansliburun.com

 

 

Cihan Medikal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şehit Polis Mutafa Yazıcı Sokak No:20   34810 Kavacık, İstanbul

Tel: 0 216 331 29 97                                 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.