Sesli Gözlük

Kulaklık ve kablolar olmadan hem telefonla konuşup hem de güvenliğiniz için dışarıdan gelen sesleri duymak istemez miydiniz?

Örneğin mp3 çalarınızdan gelen müzik sesini hiç bir kulaklık kullanmadan duyduğunuzu düşünün. Bu müthiş buluş hayata geçti ve Türkiye’de kullanılıyor. Buhel Sesli Gözlük, herhangi bir kulaklık ve kablo kullanmadan tüm cihazların seslerini duyabilmenizi sağlıyor.

Bluetooth özelliği ile cihazlara bağlanan gözlük, kemik iletim teknolojisi kullanarak kafatasınıza gönderdiği ses dalgalarını doğrudan iç kulağa ileterek duymanızı sağlıyor. Kulaklık kullanımından kaynaklı çevredeki sesleri duyma kaybını da önlediği için güvende olmanızı da sağlıyor. Unutmayın ki pek çok kişi kulaklık kullanırken etrafındaki sesleri duymadığından, ciddi ölümcül tehlikelere maruz kalmaktadır.

DEVRİM GİBİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

Buhel Sesli Gözlük ile ellerinizi hiç kullanmadan telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Gelen telefonlarınızı otomatik açarak konuşabilirsiniz. SIRI ile telefon aramalarınızı yapabilirsiniz.

Araba kullanırken, bisikletle giderken, ya da herhangi bir spor aktivitesinde elleriniz serbest kaldığından daha güvenli şekilde telefonla görüşebilir, müzik dinleyebilirsiniz.
Aktif sporların tümünü UV koruyucusu olan, polaroid özellikli, kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı 3 farklı renk camla kullanabileceğiniz güneş gözlüğü ile gerçekleştirebilirsiniz.
BlueTooth olan tüm cihazlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Buhel Sesli Gözlük® SG05, kulaklık kullanmadan müzik dinleyebilmek ve telefon görüşmeleri yapmak için işitsel teknolojide bir devrim olan Buhel Titreşim Sistemi (BCT) baz alınarak geliştirilmiştir.

SG05, sesi kemikleriniz kanalıyla kaliteli ve berrak bir şekilde direkt olarak iç kulağa geçiren iki adet buhelvibe® sistemi ile donatılmış olup bu sayede çevrenizdeki bütün sesleri duymanızı sağlar.

Buhel’in hayatınızı kolaylaştıracak olan bu yeni tasarımının tadını çıkartın.

 

Cihan Medikal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şehit Polis Mutafa Yazıcı Sokak No:20   34810 Kavacık, İstanbul

Tel: 0 216 331 29 97                                 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.